fischerin tarjoama lisäarvo

Palvelumme ja etusi:

  • Kokeneiden ja pätevien ammattiteknikoiden ja insinöörien antama yksilöllinen tekninen neuvonta
  • Kohdekohtaisten mittausten laadinta kiinnityksille leikkausvoimista tai vaikutuksista antamiesi tietojen pohjalta.
  • Tuki tulppien mukaisesti optiomoiduista liitäntärakenteista
  • Teknisen kenttähenkilöstön käynnit paikan päällä malliasennusten sekä vetokokeiden tekemiseen ja neuvontaan
  • Kohderyhmäkohtainen tekninen neuvonta suunnittelijoille, työntekijöille ja myyjille
  • Erikoisratkaisujen laatiminen ja päättäjien kanssa sopiminen
  • Vertailulaskelmat ja optimaalisten fischer-tuotteiden määritykset kilpaileviin tuotteisiin verrattuna
  • Tuki massa- ja yksikköhintaluetteloiden laadinnassa
  • Tuki vaativissa tulppamittauksissa kuten dynamiikka, palosuojauslaskelmat, varajärjestelmät yms.

Juha Vepsäläinen
Avainasiakaspäällikkö
Juha.Vepsaelaeinen@fischerfinland.fi

Jukka Kemppainen
Myyntipäällikkö
Projektit, LVI
Jukka.Kemppainen@fischerfinland.fi

Toni Rastas
Tekninen projektipäällikkö
Projektit, LVI
Toni.Rastas@fischerfinland.fi

Pasi Kemppainen
Tekninen myynti
Pasi.Kemppainen@fischerfinland.fi

Noora Löfgren
Myyntisihteeri
Tilaukset, reskontra
Noora.Loefgren@fischerfinland.fi

Marketta Pettersson
Myyntiassistentti
Myynti, reklamaatiot
Marketta.Pettersson@fischerfinland.fi

Markus Salmela
Kuljetukset
Hyllytys- ja menekinedistämispalvelut
Markus.Salmela@fischerfinland.fi

Jere Makkonen
Toimitusjohtaja
Jere.Makkonen@fischerfinland.fi

fischer yhteydenotto


fischer Finland Oy

Suomalaistentie 7 B

02270 Espoo

Finland

Puh: +358 20 7414660
Fax: +358 20 7414660